Ortopedik məhsulların zəngin çeşidi
- “Toros Group” şirkəti iyirmi beş ildir ki, ortopedik tibbi məhsullar istehsal edir. Bizim məhsullar dayaq-hərəkət aparatının profilaktikası və müalicəsində müsbət nəticələrə nail olmağa və cərrahi müdaxilədən sonra fiziki bərpa prosesinə kömək edən “körpü” funksiyasını yerinə yetirir.
Şirkət “Medinex  sərgisində əməliyyat sonrası tibbi, reabilitasiya dəstək sarğıları, qamət korrektorları, əl və ayaq üçün sarğılar və s. məhsullar təklif edir. Bizim məhsulların fərqləndirici xüsusiyyəti istənilən fiqura ideal oturma, keyfiyyətli təbii parçalardan istifadədən ibarətdir. Bütün məhsullar Avropanın nümunəvi keyfiyyət sertifikatlarına malikdir və bu da Avropa, Amerika, MDB ölkələrində satışa imkan verir.
Məhsullarımız Azərbaycanda da yaxşı tanınır və bu ölkədəki tərəfdaşımız “AvroMed” şirkətidir. Biz müştəri bazasını genişləndirmək və bütün məhsul xətlərini təkcə distribyutorlara deyil, həm də son alıcılara – həkim və pasiyentlərə nümayiş etdirmək məqsədi ilə sərgidə iştirak edirik. Azərbaycanlı istehlakçılar bizim şirkətin bütün ortopedik məhsulları haqqında məlumatlı deyil. Məhz sərgi bütün məhsul çeşidlərini nümayiş etdirməyə imkan verən alətlərdən biridir. Biz “MEDINEX” sərgisinin keçirilməsindən bir neçə gün əvvəl, potensial tərəfdaşlar ilə  görüşlər keçirdik və onları bütün məhsulları təqdim edə biləcəyimiz bu sərgiyə dəvət etdik.

Богатый ассортимент ортопедических изделий
- Компания Toros Group на протяжении двадцати лет производит ортопедические медицинские изделия. Наша продукция является «мостом», помогающим достичь положительных результатов в профилактике и лечении опорно-двигательного аппарата и восстановиться после оперативного медицинского вмешательства.
На Medinex мы представляем медицинские послеоперационные, реабилитационные поддерживающие бандажи, корректоры осанки, бандажи для рук и ног. Отличительной особенностью нашей продукции является идеальная посадка на любую фигуру, использование качественных натуральных тканей. Вся продукция имеет сертификаты качества европейского образца, что обеспечивает реализацию в Европе, Америке, странах СНГ.
Наша продукция хорошо известна в Азербайджане. Нашим партнером здесь является компания AvroMed. На выставке мы участвуем с целью расширения клиентской базы и демонстрации всей линейки продукции не только дистрибьюторам, но и конечному покупателю – врачам и пациентам. Азербайджанский потребитель не имеет информации о всех ортопедических изделиях нашей компании. И выставка как раз один из тех инструментов, который позволяет показать весь ассортимент товара. За несколько дней до Medinex мы провели встречи с потенциальными партнерами и пригласили их на выставку, где есть возможность презентовать все изделия.