Növbəti dəfə mütləq Medinex sərgisini ziyarət edəcəyik!
-Polşanın Olimp Labs əczaçılıq şirkəti öz məhsullarını dünyanın 100 bazarında təqdim edir. Biz qəbul olunmuş standartlara uyğun fəaliyyət göstəririk ki, bu da seçilmiş xammal və ən müasir texnologiyalar əsasında yüksək keyfiyyətli məhsullar istehsal etməyə imkan verir. Məhsullarımız ən yüksək təhlükəsizlik standartlarına uyğun hazırlanır və geniş çeşidli müasir texnologiyalardan istifadə etməyimiz Avropa və beynəlxalq sertifikatlarla (o cümlədən GMP, GLP) təsdiqlənmiş innovativ məhsulları bazara çıxarmağa şərait yaradır.
Medinex sərgisində biz istehlakçıların ehtiyaclarına ən yaxşı cavab verən dərman preparatları və bioloji aktiv əlavələr təqdim edirik. Bu sərgidə ilk dəfə iştirak edirik və nəticələrdən çox məmnunuq. Hətta deyə bilərəm ki, əldə etdiyimiz nəticələr gözləntilərimizi dəfələrlə üstələdi. Son vaxtlar Qazaxıstan, Özbəkistan və bir sıra digər ölkələrdə keçirilən tibb sərgilərində iştirak etmişik, lakin məhsullarımıza göstərilən bu qədər böyük diqqət və marağı məhz burada — Bakıda gördük. Peşəkar yanaşma və bizim preparatlara göstərilən səmimi maraq bizi çox sevindirdi.
Sərginin təşkilatçılarına ayrıca təşəkkürümü bildirmək istəyirəm. Sərgidə iştirakla bağlı, istər hazırlıq mərhələsində, istərsə də sərgi zamanı yaranan bütün məsələlər operativ şəkildə həll olunurdu. Bundan əlavə, dövlət qurumları və özəl sektor nümayəndələri ilə nəzərdə tutulan bütün görüşlər dəqiq və yüksək səviyyədə təşkil edilmişdi. Düşünürəm ki, sərginin nəticələrinə əsasən Azərbaycanla əməkdaşlıq perspektivlərimiz əhəmiyyətli dərəcədə genişlənəcək.

We will definitely visit Medinex next time!
-The Polish pharmaceutical company Olimp Labs supplies its products to 100 markets worldwide. We operate in accordance with established standards, enabling us to manufacture top-quality products based on selected raw materials and the latest technologies. Our products are created in line with the highest safety standards, and the full spectrum of modern technologies allows us to introduce innovative products to the market, certified at both European and international levels (including GMP, GLP).
At the Medinex exhibition, we are presenting pharmaceutical products and dietary supplements that best meet consumer needs. This is our first time participating in this exhibition, and we are very pleased with the results. I can even say that the outcome has exceeded all our expectations. Recently, we participated in medical exhibitions in Kazakhstan, Uzbekistan, and several other countries, but only here in Baku have we witnessed such genuine attention and interest in our products. The professional approach and sincere engagement shown towards our medicines were truly impressive.
I would also like to express my gratitude to the exhibition organisers. Any issues related to our participation — both during the preparation phase and the exhibition itself — were resolved very promptly. Moreover, all scheduled meetings with representatives of government bodies and the private sector were organised with great precision. I believe that following this exhibition, the prospects for our cooperation with Azerbaijan will expand significantly.