Dünyaca məşhur brendin yeni təklifləri
Medinex sərgisində iştirak etməklə biz maraqlanan şirkətləri və tədbirin qonaqlarını yeni məhsullarımızla tanış edə və yeni müştərilər cəlb edə biləcəyimizə inanırıq.
Azərbaycan bazarı böyükdür, burada potensial var.
Xüsusilə, biz stenddə “EPIQ CVx”, “EPIQ Elite” premium ultrasəs cihazlarını, eləcə də təcili tibbi yardım üçün “Lumify” kompakt ultrasəs cihazını təqdim edirik (sensor hətta mobil telefona, App Store və ya Google Store-dan pulsuz yüklənmiş proqram təminatına qoşula bilər ) .
“Philips” şirkətinin bir sıra avadanlıqları artıq Azərbaycanın müxtəlif klinikalarında istifadə olunur və biz xəstəliklərin erkən diaqnostikası və qarşısının alınması üçün ölkədə unikal texnologiyalar təklif edə bilərik. Məsələn, "ürəyin dinamik 3D modeli" texnologiyası ilə ürəyin modeli təxminən otuz dəqiqə çəkən ənənəvi texnika ilə müqayisədə üç saniyə ərzində əldə edilə bilər. Yəni operativ diaqnostikaya zəmanət verilir.
Biz Azərbaycanın dövlət və özəl klinikaları ilə danışıqlara açığıq və avadanlıqlarımızı sınaq rejimində təqdim etməyə hazırıq.

Новые предложения всемирно известного бренда
Думаем, что посредством участия в выставке Medinex сможем познакомить заинтересованные компании и гостей мероприятия с нашими новинками и привлечь новых заказчиков.
Рынок Азербайджана огромный, потенциал есть.
В частности, мы представляем на стенде ультразвуковые аппараты премиального класса «EPIQ CVx», «EPIQ Elite», а также компактный аппарат УЗИ «Lumify» для ургентной медицины (датчик можно подключить даже к сотовому телефону, бесплатное программное обеспечение с App Store или Google Store).
Много аппаратуры Philips уже используется в различных клиниках Азербайджана, и мы можем предложить уникальные технологии в стране для ранней диагностики и предотвращения заболеваний. Например, технологию «динамическая объемная модель сердца», причем такую модель сердца можно получить за три секунды против традиционной методики, занимающей около тридцати минут. То есть оперативная диагностика гарантирована.
Мы открыты для переговоров с государственными и частными клиниками в Азербайджане и готовы к предоставлению оборудования в тестовом режиме.