Ayaqqabı üzlükləri, maskalar, önlüklər, rulon şəkilli plyonkalar...
Biz ilk dəfədir ki, “Medinex” sərgisində iştirak edirik, bu sərginin təşkil edilməsinin səviyyəsindən razıyıq və ziyarətçilərin şirkətimizə daha çox maraq göstərəcəyinə, eləcə də sərgi zamanı planlaşdırılan görüşlərdən təcrübə qazanmaq imkanı əldə edəcəyimizə ümid edirik.
Xırdalan şəhərindəki zavodda tibbi məhsullar istehsal edən şirkətimiz 2015-ci ildən bəri fəaliyyət göstərir.
Şirkətimiz əsasən ayaqqabı üzlükləri, üç qatlı tibbi maskalar (bir neçə rəng çeşidi ilə), tibbi taxtlar üçün kağız və polietilen örtük rulonları, xüsusi stullar, həkim papaqları, stomatoloji önlüklər və rulon şəklində olan plyonkalar istehsal edir.
Məhsullarımızı ölkədə fəaliyyət göstərən klinikaların 90%-ə qədəri alır, ona görə də ümid edirik ki, sərgidə iştirakımız müştərilərin sayını artırmağa imkan verəcək.
Belə məhsullara hər zaman tələbat var və biz məhsul çeşidimizi genişləndirməyi düşünürük. Məhsullarımız dünyanın müasir keyfiyyət standartlarına uyğundur, həmçinin biz inkişaf üçün perspektivlərin olduğunu görürük.

Shoe covers, masks, aprons, rolls…
We are participating in Medinex for the first time, we are satisfied with its organisation and expect the increased interest of visitors to our company, as well as the opportunity to gain experience from the meetings scheduled during the exhibition.
Our company has been operating since 2015, producing medical goods at the plant in Khirdalan.
Our company mainly produces shoe covers, three-layer medical masks (several colours), paper and polyethylene rolls for couches and special chairs, medical caps, dental aprons and rolls.
Our products are purchased by up to 90% of clinics operating in the country, so we hope that participation in the exhibition will provide an opportunity to increase the number of customers.
Such products are always in demand, and we are thinking about expanding our range of products. Quality of our products corresponds to world standards, and we see potential for development.