Ayaqqabı üzlükləri, maskalar, önlüklər, rulon şəkilli plyonkalar...
Biz ilk dəfədir ki, “Medinex” sərgisində iştirak edirik, bu sərginin təşkil edilməsinin səviyyəsindən razıyıq və ziyarətçilərin şirkətimizə daha çox maraq göstərəcəyinə, eləcə də sərgi zamanı planlaşdırılan görüşlərdən təcrübə qazanmaq imkanı əldə edəcəyimizə ümid edirik.
Xırdalan şəhərindəki zavodda tibbi məhsullar istehsal edən şirkətimiz 2015-ci ildən bəri fəaliyyət göstərir.
Şirkətimiz əsasən ayaqqabı üzlükləri, üç qatlı tibbi maskalar (bir neçə rəng çeşidi ilə), tibbi taxtlar üçün kağız və polietilen örtük rulonları, xüsusi stullar, həkim papaqları, stomatoloji önlüklər və rulon şəklində olan plyonkalar istehsal edir.
Məhsullarımızı ölkədə fəaliyyət göstərən klinikaların 90%-ə qədəri alır, ona görə də ümid edirik ki, sərgidə iştirakımız müştərilərin sayını artırmağa imkan verəcək.
Belə məhsullara hər zaman tələbat var və biz məhsul çeşidimizi genişləndirməyi düşünürük. Məhsullarımız dünyanın müasir keyfiyyət standartlarına uyğundur, həmçinin biz inkişaf üçün perspektivlərin olduğunu görürük.

Бахилы, маски, фартуки, рулоны…
Мы впервые участвуем в выставке Medinex, довольны ее организацией и ожидаем повышенного интереса посетителей к нашей компании, а также возможности получения опыта от намеченных в ходе выставки встреч.
Наша компания действует с 2015 года, на заводе в Хырдалане производит продукцию медицинского назначения.
В основном наше предприятие выпускает бахилы, медицинские трехслойные маски (несколько цветов), бумажные и полиэтиленовые рулоны для кушеток, специальных кресел, медицинские шапочки, стоматологические фартуки и рулоны.
Нашу продукцию приобретают до 90% действующих в стране клиник, поэтому мы надеемся, что участие в выставке даст возможность увеличить количество клиентов.
Такая продукция востребована всегда, и мы думаем о расширении своего ассортимента. Наша продукция соответствует современному мировому качеству, и мы видим перспективы для развития.