Tibbi tullantıların təhlükəsiz utilizasiyası
"BT Techno Service" zəhərli tibbi tullantıların təhlükəsiz toplanması, daşınması və utilizasiyası sahəsində liderdir. Biz bu yaxınlarda fəaliyyətə başlamışıq və öz imkanlarımızı nümayiş etdirmək üçün sərginin imkanlarından istifadə etmək istəyirik. Şirkətimiz utilizasiya sahəsində ölkəmizdə qəbul edilmiş bütün standartlara cavab verən ən müasir texnologiyaları tətbiq edir. Tibb müəssisələrinin tullantıların toplanması, daşınması və utilizasiyasının bütün mərhələlərini izləyə biləcəyi xüsusi proqram hazırlamışıq. Fövqəladə Hallar Nazirliyində zəhərli tullantılarla təhlükəsiz iş üzrə tam təlim kursu keçmiş şirkət əməkdaşları təhlükəsizliyə tam zəmanət verən xüsusi uniformadan istifadə edirlər.
Tibbi tullantıların utilizasiyası böyük problemdir və bütün standartlara və təhlükəsizlik tədbirlərinə riayət edilməsini tələb edən çox çətin prosesdir. "Bəzilərini sağaldaraq, başqalarına zərər verməyin" şüarımız məhz ona əsaslanır ki, düzgün utilizasiya vətəndaşların təhlükəsizliyi və sağlamlığı, ətraf mühitin qorunması üçün son dərəcə vacibdir.
"Medinex" sərgisində ilk dəfədir ki, iştirak edirik. Özümüzü səhiyyə sahəsinin spesifik sektoru kimi tanıtmağımız vacibdir. Hesab edirəm ki, sərgi bunun üçün daha yaxşı imkanlar yaradır. Bizim əsas istehlakçılarımız tibb müəssisələri -xəstəxanalar, poliklinikalar, laboratoriyalar, estetik klinikalardır. Onların nümayəndələrinə fəaliyyətimiz haqqında tam həcmdə məlumat veririk və proqramımızı təqdim edirik. Sərginin ilk günündə keçirilən maraqlı görüşlər tərəfdaşlıq əlaqələrinin genişlənməsinə və müştərilərin sayının artmasına ümid verir.

Безопасная утилизация медицинских отходов
«BT Techno Service» является лидером в области безопасного сбора, транспортировки и утилизации токсичных медицинских отходов. Мы недавно начали свою деятельность и хотим использовать возможности выставки для демонстрации наших возможностей. Наша компания применяет самые современные технологии в сфере утилизации, соответствующие всем стандартам, принятым у нас в стране. Нами разработана специальная программа, с помощью которой медицинские учреждения могут отследить весь путь сбора, транспортировки и утилизации отходов. Сотрудники компании, прошедшие полный курс тренингов по безопасной работе с токсичными отходами в Министерстве по чрезвычайным ситуациям, используют специальную униформу, полностью гарантирующую безопасность.
Утилизация медицинских отходов большая проблема и очень непростой процесс, требующий соответствия всем стандартам и мерам безопасности. Наш слоган «Исцеляя одних, не вредите другим» основан именно на том, что правильная утилизация чрезвычайно важна для безопасности и здоровья граждан и сохранения окружающей среды.
Мы впервые участвуем в выставке Medinex. Нам важно заявить о себе, как о специфичном секторе сферы здравоохранения. Считаю, что выставка предоставляет для этого лучшие возможности. Нашими основными потребителями являются медицинские учреждения - больницы, поликлиники, лаборатории, эстетические клиники. Их представителям мы предоставляем полный объем информации о своей деятельности и презентуем нашу программу. Интересные встречи, состоявшиеся в первый день выставки, дают надежду на расширение партнерских связей и увеличение числа клиентов.