Tibbi laboratoriya avadanlıqları üçün maraqlı təkliflər
Üçüncü ildir ki, "ASMEDİCAL" şirkəti xüsusi proqram təminatından istifadə edərək, tibbi laboratoriyaların yaradılması, təşkili və təchiz edilməsi üzərində işləyir. Laboratoriya avadanlığı, laboratoriyada istifadə olunan kimyəvi maddələr və sərf materialları sahəsində fəaliyyətimiz gündən-günə genişlənir.
Bununla yanaşı, "ASMEDİCAL" ISO 9001-2000 keyfiyyətin idarə edilməsi sistemi proqramına daxil olmuşdur. Qısa müddət ərzində şirkət bir çox xarici istehsal şirkətlərinin Azərbaycanda rəsmi nümayəndəliyini əldə etməyə nail olub. Onların arasında Amerikanın "BD", Çinin "Dirui" və "Lifotronic", Almaniyanın "Virion/Serion", İngiltərənin "Rapid Labs", Türkiyənin "Kbudek", həmçinin Türkiyənin PCR testləri istehsalçısı olan "Anatolia geneworks" şirkətlərini göstərmək olar.
Şirkətin bütün məhsulları ən yüksək dünya standartlarına cavab verir və tam avtomatlaşdırılmışdır. Şirkətin xaricdə təlim keçmiş mütəxəssisləri məhsullarımızın alıcılarına məhsul ilə işləmək qaydasını öyrədir, texniki şöbə isə bütün avadanlıqlara texniki xidmət göstərir.
Bu gün sərgidə əməkdaşlıq etdiyimiz şirkətlərin avadanlıqlarını nümayiş etdiririk. Onların arasında analoji avadanlıqların istehsalında dünya lideri olan Çinin "Dirui" şirkətinin hibrid sidik analizatoru FUS-2000, digər tərəfdaşlarımızın hematoloji və biokimyəvi avadanlıqları var.
Ümumiyyətlə, düşünürəm ki, "Medinex Azerbaijan" sərgisində şirkətlərin iştirakı çox vacibdir. Biz yalnız məhsul və avadanlıqlarla vizual olaraq tanış olmuruq, həm də bizi maraqlandıran şirkətlərin satış menecerləri və rəhbərləri ilə məsləhətləşirik. Bu çox vacibdir, çünki gündəlik həyatda təəssüf ki, bu və ya digər dövlət qurumlarının və böyük şirkətlərin rəhbərləri ilə görüşmək həmişə mümkün olmur. Sərgi bizə görüş təyin etmədən onlarla söhbət etmək imkanı verir. Stendimizdə təmsil etdiyimiz şirkətlərin rəhbərləri də iştirak edir və onlar, necə deyərlər, birinci əldən məlumat verməyə hazırdırlar. Bir çox tanınmış klinikaların mütəxəssisləri artıq stendimizə baş çəkmiş, avadanlıqlarla tanış olmuşdur.
Əminəm ki, "Medinex Azərbaycan" sərgisi tibbi avadanlıq bazarında irəliləyişimizə əhəmiyyətli təsir göstərəcək!

Интересные предложения оборудования медицинских лабораторий
Третий год, компания ASMEDICAL, используя специальное программное обеспечение, работает над созданием, организацией и оборудованием медицинских лабораторий. Наша деятельность в области лабораторного оборудования, химикатов, используемых в лаборатории, и расходных материалов расширяется день ото дня.
Наряду с этим, ASMEDICAL вошла в программу системы менеджмента качества ISO 9001-2000. За короткий срок компании удалось получить официальное представительство в Азербайджане многих иностранных компаний-производителей. Среди них американская «BD», китайские «Dirui» и «Lifotronic», немецкая «Virion/Serion», британская «Rapid Labs», турецкая «Kbudek», а также производитель ПЦР-тестов турецкой компании «Anatolia geneworks».
Вся продукция компании соответствует высочайшим мировым стандартам и полностью автоматизирована. Специалисты компании, прошедшие обучение за рубежом, обучают покупателей нашей продукции работе на ней, а техотдел осуществляет техническое обслуживание всего оборудования.
Сегодня на выставке мы демонстрируем оборудование компаний, с которыми сотрудничаем. Среди них гибридный анализатор мочи FUS-2000 мирового лидера в производстве подобного оборудования китайской компании «Dirui», гематологическое и биохимическое оборудование других наших партнеров.
В целом, я думаю, что участие компаний в выставке Medinex Azerbaijan очень важно. Мы не только визуально знакомимся с продукцией и оборудованием, но и консультируемся с менеджерами по продажам и руководителями интересующих нас компаний. Это очень важно, поскольку в повседневной жизни, к сожалению, не всегда получается встретиться с руководителями тех или иных государственных структур и крупных компаний. Выставка даёт нам возможность поговорить с ними, не назначая встречи. На нашем стенде также присутствуют руководители компаний, которые мы представляем, и они готовы предоставить информацию, что называется, из первых уст. Специалисты многих известных клиник уже побывали на нашем стенде, ознакомились с оборудованием.
Уверена, что Medinex окажет весомое влияние на наше продвижение на азербайджанском рынке медицинского оборудования!