Səmərəli əməkdaşlığa ümid edirəm!
- Bakıya Nijni Novqorod vilayətindən biznes missiyası çərçivəsində gəlmişəm. Mən əməkdaşlıq qurmaq və Bakıda distribüter tərəfdaş tapmaq istəyirəm. Yerli mütəxəssislərlə söhbət edərək məhsullarımızı onlara təqdim etdik, avadanlıqlarımızın bazara çıxarılması perspektivləri barədə fikir mübadiləsi apardıq.
Qeyd etməliyəm ki, xəstəyə istilik vermək və əməliyyatdan sonrakı dövrdə onun tez sağalması (sürətli izləmə) üçün avadanlıqlarımız bu bölgədə zəif təmsil olunur. Bir sıra unikal xüsusiyyətlərə malikdir - eyni vaxtda bir neçə döşəyi birləşdirməyə imkan verən idarəetmə bloku, bədənin ayrı-ayrı hissələrinə istiliyin növbə ilə tətbiq edilməsi və s. Hesab edirəm ki, dövlət və özəl klinikaların nümayəndələri də daxil olmaqla, Azərbaycanda potensial tərəfdaşların marağına səbəb olmuşuq. Gələcəkdə səmərəli uzunmüddətli əməkdaşlığa ümid edirik.
Tibbi texnologiyalar daim inkişaf edir. Müasir dünyada yüksək keyfiyyətli tibbi xidmətlərin təşkili yalnız müxtəlif ölkələrin şirkətləri arasında sıx əməkdaşlıq, təcrübə və texnologiya mübadiləsi nəticəsində mümkündür. İnanıram ki, “Medinex” formatında ixtisaslaşmış sərgilər mühüm tapşırıqları həll edir, öz məhsullarınızı göstərməyə və həmkarların və tərəfdaşların hansı yenilikləri təklif etdiyini öyrənməyə imkan verir. Sərgilərdə canlı ünsiyyət əvəzolunmazdır və gələcək əməkdaşlığın yaranması üçün əsas rolunu oynayır.

Надеюсь на плодотворное сотрудничество!
- Я приехал в Баку в составе бизнес-миссии от Нижегородской области. Хочу наладить сотрудничество и найти в Баку дистрибьютер-партнера. Мы пообщались с местными специалистами, представили им свою продукцию, обменялись мнениями о перспективах представления нашего оборудования на рынке.
Должен отметить, что наше оборудование по обогреву пациента и его скорейшего восстановления в послеоперационный период (фасттрекинг), мало представлено в данном регионе. У него есть ряд уникальных свойств - блок управления, позволяющий подключить одновременно несколько матрасов, сегментированный обогрев отдельных частей тела и т.д. Думаю, что мы заинтересовали потенциальных партнеров в Азербайджане, среди которых представители государственных и частных клиник. Будем надеяться на плодотворное сотрудничество в дальнейшем на долгосрочной основе.
Медицинские технологии все время развиваются. В современном мире организация высококачественных услуг в области медицины возможна только в тесном сотрудничестве между компаниями из разных стран, обмене опытом и технологиями. Считаю, что профильные выставки формата Medinex решают важные задачи, позволяют показать себя и узнать какие новшества предлагают коллеги и партнеры. Живое общение на выставках незаменимо и является основой для зарождения будущего сотрудничества.