Neolife Tibb Mərkəzi: Onkologiya sahəsində  xüsusi texnologiyalar və fərdi yanaşma...
Nesrin Aslan İlkmen, nüvə təbabəti üzrə mütəxəssis, baş müdirin müavini / baş həkim, Neolife Tibb Mərkəzi /İSTANBUL
Neolife onkoloji mərkəzdir. Biz onkoloji xəstələrin diaqnostikası və müalicəsi üçün kompleks həll variantı təqdim edirik.
Onkoloji xəstəliklər hər bir xəstədə özünəməxsus şəkildə formalaşan mürəkkəb xəstəliklərdir. Bu xəstələr üçün fərdi yanaşma və düzgün dərmanların qəbulu vacibdir. Klinikamızda hər bir xəstə molekulyar onkologiya şuralarında çox ixtisaslı nöqteyi-nəzərdən qiymətləndirilir. Belə xəstənin diaqnostikası və müalicəsinin idarə edilməsi klinikamızda təcrübəli onkoloji heyət tərəfindən həyata keçirilir.
Şura kimya terapiyası üzrə mütəxəssislərdən, onkoloq-radioloqlardan, ümumi ixtisaslı cərrahlardan, radioloqlardan, nüvə təbabəti üzrə mütəxəssislərdən, ginekoloqlardan, genetiklərdən və patoloqlardan, həmçinin müvafiq şöbələrin həkimlərindən ibarətdir.
Bizim xidmətlərimiz aşağıdakıları ehtiva edir:
• Radiasiya onkologiyası (IMRT, SRS, SBRT, braxiterapiya)
• Tibbi onkologiya (kimya terapiyası, immunoterapiya, ünvanlı terapiya, hormon terapiyası)
• Radiologiya (3 Tesla MR, CT, tomosintez, USG, rentgen)
• Cərrahiyyə-rentgen müayinəsi üsulları
• Nüvə təbabəti (PET/CT, qamma kamera)
• Ümumi cərrahiyyə
• Ginekologiya
• Laboratoriya
• Patologiya
• Genetika
Bu sərgidə iştirak etməkdə məqsədimiz digər ölkələrdəki həmkarlarımızla tanış olmaq və onların iş üslubunu və təcrübəsini özümüzünkü ilə birləşdirməkdir. Bu səbəbdən biz həm öz həmkarlarımızla, həm də bizə ehtiyac duyan xəstələrimizlə əməkdaşlıq edirik.
Mərkəzimiz ilk dəfədir ki, bu sərgidə iştirak edir. Ümid edirik ki, Azərbaycandakı həmkarlarımızla əməkdaşlıq edərək, daha çox xəstə ilə əlaqə yaradacağıq və daha çox insana bu xəstəliklə mübarizə aparmaqda kömək edəcəyik.

Медицинский центр Neolife: Индивидуальные решения и индивидуальный подход в онкологии...
Несрин Аслан Илкмен, специалист по медицинской радиологии, заместитель генерального директора / главный врач, Медицинский центр Neolife / СТАМБУЛ
Neolife — онкологический центр. Мы предлагаем комплексное решение для диагностики и лечения онкологических больных.
Онкологические заболевания – это сложные состояния, которые действуют индивидуально на каждого пациента. Для таких пациентов важен индивидуальный подход и точная медицина. В нашей клинике каждый пациент проходит многодисциплинарную оценку на консилиумах по молекулярной онкологии. Диагностикой и лечением этого пациента занимается опытная команда онкологов нашей клиники.
Совет состоит из врачей онкологов, онкологов-радиологов, хирургов широкого профиля, радиологов, специалистов по ядерной медицине, гинекологов, генетиков и патологов, а также врачей соответствующих отделений.
Наши услуги.
• Радиационная онкология (IMRT, SRS, SBRT, брахитерапия)
• Медицинская онкология (химиотерапия, иммунотерапия, таргетная терапия, гормональная терапия)
• Рентгенология (МР 3 Тесла, КТ, томографический синтез, УЗИ, рентген)
• Инвазивная радиология
• Ядерная медицина (ПЭТ/КТ, гамма-камера)
• Общая хирургия
• Гинекология
• Лаборатория
• Патология
• Генетика
Наша цель участия в этой выставке – познакомиться с нашими коллегами из других стран и обменяться с ними опытом работы. По этой причине и наши коллеги, и наши пациенты нуждаются в нас.
Наш центр впервые участвует в этой выставке. Мы надеемся помочь большему числу людей бороться с этой болезнью, сотрудничая с нашими коллегами в Азербайджане.