İstənilən sərgi beynəlxalq əməkdaşlığa kömək edir
Deyə bilərəm ki, bu sərgi yaxşı təşkil edilib. Tədbirin təşkili üçün seçilmiş məkanı bəyəndim. Bu gün burada ziyarətçilər üçün kifayət qədər faydalı məlumatlar verən xeyli sayda maraqlı şirkət təmsil olunur. Azərbaycanın “Diamed” şirkətinin parlaq və gözəl stendi diqqətimi daha çox cəlb etdi – bu stenddən yan keçə bilmədim. Həmçinin “R-Pharm” şirkətinin məhsulları haqqında məlumatlar ilə yaxından tanış oldum.
Mən sərgiyə preparatların təchizatçılarını tapmaq niyyəti ilə gəlmişəm. İşəgötürən kimi deyə bilərəm ki, sərginin gedişini müşahidə edərək özüm üçün bir neçə prioriteti müəyyən etdim. Bu təəssüratlar ekspozisiyanın perspektivləri ilə bağlıdır: istərdim ki, gözəllik və səhiyyə sektorları ayrılsın.
Şübhəsiz, bu sektorun inkişafında sərginin rolu kifayət qədər böyükdür. Mən hesab edirəm ki, istənilən sərgi beynəlxalq əməkdaşlıqdır. Belə sərgilər şirkətlərə öz imkanlarını genişləndirməyə, yeni əlaqələr qurmağa imkan verir.

Any exhibition promotes international cooperation
I can say that the exhibition is well presented. I liked the venue which was chosen for its organization. Today there are a lot of interesting companies that have enough useful information for visitors. Most of all I was attracted by the bright and beautiful stand of the Azerbaijani company Diamed - I could not pass by it. I also read in detail the information on R-Pharm products.
I came to the exhibition with the goal of finding suppliers of drugs. As an employer, I can say that by observing the course of the exhibition, I determined some priorities for myself. These impressions are connected with the perspectives of the expositions: I would like for beauty and medicine to be somehow separated.
Of course, the role of the exhibition in the development of this sphere is quite large. I believe that any exhibition is an international cooperation. Such exhibitions allow companies to expand their capabilities, establish new contacts.