Əvvəllər işlədiyimiz Rusiya biznesinin nümayəndələri bizim üçün maraqlıdır
Sərgini ziyarət etməyimizin məqsədi yeni şirkətlərlə tanış olmaq, səhiyyə sənayesində baş verən dəyişiklikləri təhlil etmək istəyi idi. İlk növbədə, əvvəllər işlədiyimiz Rusiya biznesinin nümayəndələri bizi maraqlandırır Tibbi avadanlıq istehsalında hansı alternativlərin və dəyişikliklərin ortaya çıxdığını anlamaq vacibdir. Sərgidə uzun müddətdir əməkdaşlıq etdiyimiz bir çox şirkət var. Hər hansı yeniliklərin diqqətimi çəkdiyini deyə bilmərəm. Ancaq alternativ məhsullar nümayiş etdirən yeni istehsalçılar var. Və bu çox yaxşıdır!
Bunların arasında "Ema", "Astrokart", "Modus", "UOMZ" şirkətlərini qeyd edə bilərəm. Çin kardioloji stendlərinin istehsalçılarını da qeyd etmişik, lakin bu günə qədər etibarlı markalara daha çox güvənərək onlarla əməkdaşlıq imkanlarını nəzərdən keçiririk.
Tibb sahəsindəki yenilikləri öyrənmək üçün daim bu cür tədbirlərə qatılırıq. Sərgilərdə iştirak təcrübəsinə malik olduğum üçün sizi əmin edə bilərəm ki, yerli layihələrin və forumların təşkilindən həmişə məmnunuq. Ziyarətçilər üçün həmişə tərəfdaş tapmaq, xidmətlər və məhsullarla birbaşa tanış olmaq, bazarımız üçün nə qədər effektiv və etibarlı olduqlarını müqayisə etmək perspektivi var.

Нам интересны представители российского бизнеса, с которыми мы ранее работали
Целью нашего посещения выставки было желание познакомиться с новыми компаниями, проанализировать изменения, которые происходят в индустрии здравоохранения. Прежде всего, нам интересны представители российского бизнеса, с которыми мы ранее работали. Важно понять, какие появились альтернативы и изменения в производстве медицинского оборудования. На выставке много компаний, с которым мы давно сотрудничаем. Не могу утверждать, что мое внимание привлекли какие-либо новинки. Но есть новые производители, которые выставляют альтернативную продукцию. И это очень хорошо!
Среди таковых могу отметить компании «Эма», «Астрокарт», «Модус», «УОМЗ». Также отметили китайских производителей кардиологиических стендов, но пока мы рассматриваем возможность сотрудничества с ними, более доверяя проверенным брендам.
Мы постоянно посещаем такого рода мероприятия, чтобы изучить развитие в медицинской сфере. Имея опыт участия в выставках, могу заверить, что всегда довольны организацией местных проектов и форумов. Для посетителей всегда есть перспектива найти партнёров, напрямую ознакомиться с услугами и продукцией, сравнить насколько они эффективны и надёжны для нашего рынка.